Technologie

Office 2021 – znamy ceny wersji pudełkowej

Zacznij czytać teraz, a skończysz za 2 minuty!

W piątek 1 października Microsoft udostępnił oficjalną informację dotyczącą cen pudełkowych wersji pakietu Office 2021. Co więcej, osoby oraz organizacje będą potrzebować „zarówno konta Microsoft, jak i połączenia internetowego”, aby korzystać z pakietu Office 2021, podobnie jak w przypadku produktów Microsoft 365.

Ponadto Microsoft podkreśla włączenie aplikacji Microsoft Teams do użytku osobistego w produktach Office 2021, jak i również możliwość współtworzenia dokumentów w czasie rzeczywistym.

Office 2021 dla konsumentów detalicznych i małych firm będzie dostępny od 5 października bezpośrednio od autoryzowanych odsprzedawców detalicznych. Tej samej dostępności możemy spodziewać się dla wersji Mac, ale ogłoszenie nie było jednoznaczne w tej sprawie.

Jak zatem wyglądają ceny nowego pakietu Office? Prezentują się one następująco:

  • Office Home and Student 2021 kosztuje 149,99 USD i obejmuje programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Microsoft Teams na komputery PC i Mac.
  • Office Home and Business 2021 kosztuje 249,99 USD, zawiera wszystko to, co znajdziemy w Office Home and Student 2021, a także Outlook dla komputerów PC i Mac wraz z prawem do korzystania z aplikacji do celów biznesowych.

Polub nas i śledź nas: