Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą młodych pasjonatów najnowszych technologii. Od kilku lat tworzymy zgrany zespół, który doskonale uzupełnia się wiedzą z najróżniejszych obszarów – od podstawowych informacji o produktach, przez licencjonowanie, cyberbezpieczeństwo aż do skomplikowanych projektów i wdrożeń. Codziennie rozwijamy nasze kompetencje i poszerzamy horyzonty. Głównie opieramy naszą wiedzę na doświadczeniu, a nowe umiejętności zdobywamy właśnie podczas realizacji projektów i pracy z klientami.

Misja

Naszą misją jest dostarczanie wiedzy oraz rekomendacji, które pomagają firmom lepiej wykorzystywać zasoby informatyczne, obniżać koszty działania, a także podnosić poziom bezpieczeństwa. Interesuje nas wyłącznie realizacja projektów na najwyższym możliwym poziomie.
Jak każdy blog, również i ten opiera się na naszych opiniach i spostrzeżeniach, które mają na celu ułatwienie zrozumienia licencjonowania, technologii oraz bezpieczeństwa.

Treść na tym blogu chroniona jest prawem autorskim.

Nasz zespół

Marcin Wojna

Marcin Wojna

Od ponad 20 pracuję z klientami w obszarach związanych z technologią i licencjonowaniem Microsoft. Dostarczam rekomendacje, które pozwalają firmom lepiej wykorzystywać posiadane zasoby IT, wprowadzać innowacje i podnosić poziom bezpieczeństwa. Prywatnie interesuję się nowymi technologiami, fotografią, kinem i muzyką niezależną. Uwielbiam wędkować! 😊

Filip Jakuszkowiak

Filip Jakuszkowiak

Z wykształcenia informatyk. Od 2015 roku pracuję w firmie Auditoria na stanowisku Konsultant SAM, skupiając swoje działania wokół weryfikacji i optymalizacji licencyjnej. Moje zainteresowania to nowe technologie, koszykówka, muzyka i gry komputerowe.

Piotr Hordecki

Piotr Hordecki

Od ponad 10 lat pracuję z klientami, dostarczając im konkretne rozwiązania i usługi. Bogate doświadczenie oraz szeroki zakres wiedzy z wielu branż pomaga mi odpowiednio dostosowywać oferty do indywidualnych potrzeb klienta. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na doradztwo i chęć pomocy w myśl zasady „Ja Klient”. Lubię poznawać nowe technologie i wykorzystywać je na co dzień. Prywatnie jestem wielkim fanem piłki nożnej oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.

Damian Patyk

Damian Patyk

Z wykształcenia Informatyk. Prywatnie pasjonat nowych technologii i elektroniki użytkowej. Od 2017 roku współpracuję z firmą Auditoria na stanowisku inżyniera IT, dzięki czemu mogę kontynuować swój rozwój w tej branży i szukać nowych ciekawych wyzwań.

Bartosz Grześkowiak

Bartosz Grześkowiak

Swoją pasję wiążę z nowymi technologiami, cyberbezpieczeństwem oraz rozwiązaniami z szeroko pojętego IT. W Auditorii mogę połączyć swoje zamiłowania z pracą i dzielić się tą wiedzą z innymi. Prowadzę szkolenia z technologii Microsoft 365, bezpieczeństwa pracowników oraz wielu innych, powiązanych dziedzin. W 2020 roku udało mi się przygotować ponad 50 szkół do nauki zdalnej dzięki dedykowanym szkoleniom dla Nauczycieli. Aktualnie przy współpracy z firmą Microsoft poszerzamy wiedzę o Microsoft 365 wśród przedsiębiorstw dzięki warsztatom „Poznaj chmurę w jeden dzień!”.