Licencjonowanie

Darmowy webinar – licencjonowanie CAL

Zacznij czytać teraz, a skończysz za 5 minut!

Nurtowało was kiedyś pytanie dotyczące licencjonowania użytkowników? Licencjonować naszych pracowników licencjami CAL na użytkownika, czy być może lepiej licencjonować ich urządzenia licencjami CAL na urządzenie? Jak skutecznie mam policzyć użytkowników albo czy w ogóle jakaś część z nich być może nie potrzebuje licencji CAL? Co z monitorowaniem użycia licencji, skoro dział HR ciągle kogoś zatrudnia, lub pracownicy sezonowi ciągle się zmieniają (np. studenci)? Czy wtedy mogę licencje takiego użytkownika przypisać innemu, czy muszę odczekać jakiś czas?

Na te oraz całą plejadę innych pytań, nie tylko dotyczących licencjonowania użytkowników, odpowiadamy w trakcie naszych warsztatów z licencjonowania (o których Piotr już pisał tutaj), na które każdy może się zapisać! Dwa dni potężnej dawki wiedzy i doświadczenia, które zbieraliśmy dla was ponad 20 lat (i nadal zbieramy!).

Ale ja wszystko wiem!

Powyższe stwierdzenie to bardzo częsta odpowiedź, która pada z ust wielu administratorów i managerów IT, a nie zawsze okazuje się to do końca prawdą. Wiele projektów SAMowych, które prowadziliśmy u różnych klientów (firmy, instytucje, korporacje, jednostki samorządowe i wiele więcej) pokazało nam, że owszem – wiedza jest, ale czasami na niewystarczającym poziomie, czasami brakuje odpowiedniego zastosowania jej w praktyce lub po prostu brakuje odpowiednich procesów, lub narzędzi do zarządzania oprogramowaniem oraz licencjami.

Dlatego przed naszym kolejnym pełnym warsztatem (który odbędzie się już w marcu!), chcemy wam pokazać, jak ważne jest odpowiednie podejście do tematu: zebranie niezbędnej wiedzy i umiejętne zastosowanie jej w praktyce! Organizujemy darmowy webinar, którego celem będzie pokazanie wam, jak wyglądają nasze pełne warsztaty, ale nie tylko! Marcin Wojna opowie, dlaczego kwestia licencjonowania jest tak ważna dla każdej organizacji, natomiast Filip Jakuszkowiak podzieli się z wami najistotniejszymi kwestiami dotyczącymi licencjonowania licencji dostępowych CAL – gdyż te wzbudzają najwięcej wątpliwości oraz jest to kwestia najszerzej dyskutowana praktycznie na każdych warsztatach!

To kiedy ten webinar?

Dla wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby poznać tajniki licencjonowania w prostej, przejrzystej i przyjemnej w odbiorze formie zapraszamy do udziału w naszym darmowym webinarze! Dla uczestników przewidujemy coś specjalnego! Dla każdego, kto weźmie udział w darmowym webinarze i będzie chciał więcej, przygotowaliśmy specjalny rabat -10% na pełen warsztat! Jak skorzystać z rabatu? Wystarczy zapisać się na darmowy webinar pod tym linkiem, a następnie tym samym adresem mailowym zapisać się na pełen warsztat w marcu! To takie proste!

Uwaga: do rabatu uprawnione są wyłącznie osoby, które zapiszą się ze swojego służbowego adresu mailowego. Nie przyjmujemy zgłoszeń z osobistych adresów email. Wszystkie komercyjne szkolenia mogą być zrealizowane wyłącznie dla firm.

Polub nas i śledź nas: